IMG_20220414_195953

Nieuwe gavencursus binnenkort van start

  • Sep 22, 2022 17:08
  • BGH

Op 26 oktober 2022 gaat weer een gavencursus van start

𝗚𝗿𝗼𝗲𝗻, 𝗕𝗹𝗮𝘂𝘄 𝗼𝗳 𝗥𝗼𝗼𝗱? 𝗪𝗲𝗹𝗸𝗲 𝗸𝗹𝗲𝘂𝗿 𝗯𝗲𝗻 𝗷𝗶𝗷?

Waar ben je goed in? Wat past bij jou? Waar ligt je passie? In de gavencursus gaan we op zoek naar je verlangen, je gaven en je persoonlijke stijl.

Want door erachter te komen wat je gaven zijn kun je jouw krachtveld vergroten en versterken en dus ook binnen onze gemeente.

C. Schwarz heeft een prachtige gavencursus ontwikkeld voor kerken waarin je toewijding, kracht en wijsheid met elkaar leert verbinden worden. En wij als Baptistengemeente Hengelo mogen die geven! Het begint met kleurbepaling.

De gaven worden namelijk onderverdeeld in 3 kleuren: groen, blauw en rood. Welke kleur ben jij? En wist je dat je ook gaven ontwikkelt gedurende je leven? Misschien heb je nog wel onontdekte gaven!

Uit een e- test en uitgebreide kleurenscan komt welke kleur je het meeste bent. Daarna gaan we onderzoeken hoe je jouw gaven kunt versterken en verbindend kunt inzetten. Behoor je nog niet tot onze gemeente? Voel je welkom om toch gewoon wel mee te doen.

De gavencursus is op woensdagavonden en we starten op 26 oktober om 19.30-21.30 uur. Zet dan ook vast even de volgende data in je agenda: 16 nov, 30 nov en 14 dec. Nu weet je zeker dat je erbij kunt zijn.

Je geeft je op door te mailen naar gavencursus@gmail.com , een bericht in de content te plaatsen of een pb te sturen. Dan zetten we je op de lijst.

Gaaf als je erbij bent

Inge Abbink, Henk Vlieg, ds Bennie Kooistra

Terug naar overzicht